Otevírací doba: 7:00 - 16:00

AMS Beskyd Car s.r.o.

Škoda Fabia
Malé městské vozy, Nižší a střední třída: Škoda Fabia
Malý vůz ideální do města a na okresní silnice. I na dálnici Vám však poskytne dostatek komfortu.
K pronájmu od (včetně DPH): 629,00
Škoda Fabia Combi
Malé městské vozy, Nižší a střední třída: Škoda Fabia Combi
Malý vůz ideální do města a na okresní silnice. I na dálnici Vám však poskytne dostatek komfortu. Výhodou je relativně velký kufr na danou velikost vozu.
K pronájmu od (včetně DPH): 629,00
Škoda Octavia Combi CNG
Nižší a střední třída: Škoda Octavia Combi CNG
Velmi komfortní vůz na pomezí nižší střední a střední třídy. Ať už chcete jezdit ve městě nebo na dálnici, krátké nebo dlouhé trasy, tohle je ideální všestranný vůz, který Vás nezklame. Výhodou tohoto vozu je ekologicky šetrný a úsporný provoz na CNG.
K pronájmu od (včetně DPH): 826,00
Škoda Superb Combi
Luxusní vozy: Škoda Superb Combi
Luxusní vůz pro nejnáročnější klientelu. Cestování s tímto vozem představuje opravdovou radost a to zvlášť chystáte-li se na delší nebo častější cestování.
K pronájmu od (včetně DPH): 1 076,00
Škoda Karoq
Luxusní vozy, SUV: Škoda Karoq
Sympatické malé SUV kombinující jak výhody běžného kombíku, tak i lepší výhled a použitelnost v menším terénu s nimiž se setkáte u větších SUV.
K pronájmu od (včetně DPH): 1 236,00
Škoda Kodiaq AT
Luxusní vozy, SUV: Škoda Kodiaq AT
Luxusní SUV pro nejnáročnější klientelu. Cestování s tímto vozem představuje opravdovou radost, ať už jedete na dálnici, okresce nebo v lehkém terénu. Vůz je vybaven automatickou převodovkou.
K pronájmu od (včetně DPH): 1 346,00

Napište nám!

Kontakt

 AMS Beskyd car s.r.o.
 Příborská 597
 73801 Frýdek Místek

 

 

 

info@autopujcovna-frydek-mistek.cz

 Otevírací doba: 07:00 - 16:00

 

O nás

Autopůjčovna Frýdek Místek vznikla v roce 2017 ve spolupráci s autorizovaným prodejcem vozů, společností Automechanika, a.s., která pro nás řeší záležitosti spojené se servisem a dodávkou vozů. Naší vizí je navýšení úrovně služeb v oblasti pronájmu vozů v regionu. Přinášíme do Frýdku Místku i širokého okolí možnost zapůjčit si nové, kvalitní a bezpečné vozy. Pokud máte rádi přírodu a chcete cestovat za zajímavých ekologických i cenových podmínek, určitě se Vám bude zamlouvat naše nabídka vozů na CNG.